Elgordo

Vítejte na Vysočině

Vážení hosté

Nacházíte se ve starobylém hostinci přestavěném na místě zájezdní formanky ve druhé polovině šestnáctého století, která částečně sloužila jako zemědělská usedlost rodiny Mošnerů. Stáří budovy, stavěné v typickém slohu chudého regionu, dokumentují specifické klenby interiéru, provedené tzv. čtvercovou metodou. Přejeme Vám příjemné posezení, dobrou chuť a skvělou náladu umocněnou pocitem sounáležitosti s nedávnou historií v samém centru překrásné Českomoravské Vysočiny.

Děkujeme za Vaši návštěvu a přejeme Dobrou chuť.

Aktuální jídelní lístek si můžete stáhnout zde.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.", eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.“ eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby ve zjednodušeném režimu.Copyright © Elgordo